Kajaki/Rowery

Fundacja Nad Bugiem prowadzi Społeczną Wypożyczalnię. Specjalizujemy się w organizowaniu spływów kajakowych i rajdów rowerowych dla zorganizowanych grup z sektora pomocy i integracji społecznej. Dysponujemy 12 kajakami i 20 rowerami.

Organizujemy spływy kajakowe. Wypożyczamy wygodne polietylenowe kajaki Vista, Sprinter i Sierra (jedynki).

Dysponujemy dwudziestoma rowerami wykonanymi według indywidualnego projektu i na specjalne zamówienie. Rowery są bardzo wygodne, trwałe, pomalowane w barwach gminy Wyszków (stolicy powiatu, na terenie którego działa Fundacja), ramę każdego z nich zdobi herb Wyszkowa. Za drobną odpłatnością może z nich korzystać każdy, a zorganizowane grupy młodzieży i organizacji/instytucji społecznych mogą liczyć na specjalne zniżki!